Balıklı Mama Önerisi

Gizemmii

Merhabalar, kedime küçükken hills balıklı mama vermiştik ani geçiş ve küçük olması yüzünden ishal oldu ve aylarca geçiremedik. Şimdi bir yaşını geçti ama tavuklu mama bir türlü iyi gelmiyor sürekli gözler sulu, veteriner omega takviyesi lazım kısacası mamanızı değiştirmenizi öneririm beyaz ırklarda omegaya çok ihtiyaç duyuluyor dedi. Tekrardan ama bu sefer adım adım balıklı mama olmazsa kuzulu mama deneyişine gireceğiz. Balıklı önceliğimiz olmaz üzere kuzulu da olur mama öneriniz var mıdır? Vereceğiniz tavsiye ya da? Hepinize teşekkürler 🌸

18 CEVAP

Dkd

Kuzulu olarak Nd kuzu etli kullandım. Balıklı olarak da Acana pacifica kullandım. İkisi de güzel mamalardı

Nermintaskin012

Acana kullanabilirsiniz

Gizemmii

Yaa hepinize çok teşekkür ederim 😇🙏🏼 Hemen söylediklerinize bakıyorum