Bio Petactive Malt

Dkd

Merhaba. Bu markanın maltını suzionline blog önermişti ancak içeriğinde bal kabağı tozu vs yazan yeni içeriğiymiş önerilen de oymuş. Ama ben internette bulamadım. Yakın zamanda bu malttan alan varsa bilgi verebilir mi aldığı ürünün içeriğinde neler yazıyor ve ben nereden alabilirim

20 CEVAP

duman_cat_world

hayvanlariçinherşey.comda satılıyor içerik suzionline'nın dediği gibi güzel.

ÇOK ÖNEMLI NOT: Bio pet Active malt uzun süreli kullanımda mineral eksikliği yaşatabilirmiş, bu bilginin tamamı için hayvanlariçinherşey.coma bakabilirsiniz.

bu yüzden ben kullanmanizi pek önermem.

melisberk

ben kullanıyorum ürünü, t r e n d y o l'dan almıştım (inş sansürlenmez). sarı kaplı olan vardı fotoğrafta ama turuncu kaplı olan yeni çıkandan gönderdiler, yorumlardan görmüştüm yenisini göndereceklerini ve satıcıya sorup teyit etmiştim. o yüzden ilan fotoğrafında sarı kaplı eski ürün olsa bile yorum ve soru-cevap kısımlarına vb. bakmanızı öneririm.
@duman_cat_world başka sitelere vb. baktım ama sizin söylediğiniz site dışında böyle bir uyarı görmedim bu malt için, kutusunda vb. de yazmıyor. bahsettiğiniz sitenin bu bilgiyi nereden aldığına dair kaynak da göremedim, mail atıp sormayı düşünüyorum kaynak için.

Renklipati

Bio pet Active malt aldım öylece duruyor ağzına sürmedi oysa veya plus,zoovital ve gimcat kullandım hiç yememezlik yapmadı çok seçici olmaması na rağmen malt konusunda yemedi 20 Gr alıp deneyin bence 100 Gr aldım duruyor

Renklipati

Balkabağı tozu olan yeni ürünü bendeki adını tam yazayım öyle bakın,Bio petAcive catiMalt +plus yeni ürünün adı bu

Dkd

Normalde gimcat kullanıyordum ama dönüşümlü kullanmak için bir tane daha seçenek araştırmak istedim sırayla kullanmak amaçlı. Öneriniz var mıdır?

Palyaco

Beaphar Milk malt tavsiye ederim hem malt özelliği hem omega3 2.7 omega6 19.9 kullaniyorum

Dkd

Aldığınız satıcıların adlarına da yazarsanız çok sevinirim

duman_cat_world

hayvanlar için her şeyde Bio Pet Active kedi maltı açiklamasına bakınız.

melisberk

mama vadisi'nden almıştım ben, kargo süresi hariç memnun kalmıştım. kargoyu ups ile yollamamalarını rica edebilirsiniz belki çünkü kocaeli'den istanbul'a 1 haftada getirdi kendileri :)))) fiyatı uygundu ben aldığımda ve son kullanması da 2023.
yukarıda bahsedilen hayvanlar için her şey sitesine mail attım (mineral eksikliği konusuyla ilgili), orada bayağı ucuz görünüyor ama kargo ücretleri ile ilgili bilgi almak için sık sorular sorulara filan tıklamaya çalıştım ve açılmadı, canlı destek de çalışmıyordu. site garip geldi o yüzden bana, maile cevap bekleyeceğim bakalım.

duman_cat_world

Vets Plus veya Biofeline öneririm. Biofeline ve vets plus içerik aynı ama vets plus daha ucuz.
İlk vets plus 30 gr deneyin severse devam 🤗
Sevmezse biofeline'e bakın genelde kedilee daha çok seviyor biofeline 💙

Trixie öneririm özellikle peynir tadında olanı. Biopetactive i 2 benim 2 annemin kedisi üzerinde denedik yemediler niyeyse

Renklipati

Hay Van lar için herşey ordan almıştım

Dkd

Tamamdır çok teşekkürler

Dkd

Teşekkürleeer

Dkd

Trixie kullanırken kusma yaşadım o yüzden işe yaramadı mı acaba diye tedirgin oldum