Malt Yerine Vet’s Plus Multivitamin

komurlolis

İçeriğinde malt var zaten bir daha malt kullanmama gerek var mı sizce malt yerine kullanabilir miyim

4 CEVAP

simbakedi

soyle ki eger kedinizin yedigi mama kaliteli mamalardansa vitaminin fazlasi bobreklerini yorar. eger alt segmentse sorun olmaz diye dusunuyorum

Warriorsans

Ben vitaminin sürekli verilmesi gerektiğini düşünmüyorum ki miktar olarak da az veriliyor Malta göre o yüzden etkisi de çok olmayabilir tavsiyem güzel bir malt kullanmanız kediniz kısa tüylüyse ve tüy dökme sorunu yoksa haftada 3 gün vermeniz yeterli olacaktır haftada 2 3 gün de vitamin verebilirsiniz

Lils

Vitamini haftada 2-3 veriyorsanız malta gerek yok tüy kusarsa malt ya da çim alabilirsiniz.

Palyaco

Malt kullanın vitamin aynı görevi görmez