Yetişkin Köpekler İçin Mama Önerisi

DIVINA

Arkadaşlar yetişkin bir sibirya kurdu var. Onun için mama önerisi verebilir misiniz ?

7 CEVAP

gulsump

Acana, Orijen, Instinct, Exclusion, N&D, Brit Care, Bozita

Palyaco

Exclision nd bozita

irmtnc3

Eğer bütçeniz yüksekse exclision nd acana orjien
Eğer orta seviye bütçe ise myscit bonocibo felicia ben bu mamaları dönüşümlü kullanıyorum memnunum

zibityus

n&d

Aleynademirtas

pro plan somonlu kullanıyorum gayet memnunum yanında bazen et tavuk da veriyorum

duman_cat_world

Kaliteli mamalar önerilmiş zaten ⭐ Ben de bir şey ekleyeceğim köpeğinize düzenli olarak tavuk, balık.. gibi et vermeniz çok iyi olacaktır

End_19

Bütçenize göre değişir piyasada çok çeşit var mağlum