Kısırlaştırma Sonrası Mama Yemiyor

rifi85

Oğlum 8 aylıkken kısırlaştırma yapıldı. Şuan 5. Günü ve kuru mama yemiyor kokluyor gidiyor. Oysaki operasyon öncesinde kütür kütür yerdi. Yaş mama azcık yiyor. Veteriner strese girdi normal diyor b vitamini aşısı yaptı 2 kez ama aynı. Zayıfladı oğlum. İlk foto ameliyat öncesi 2.ve 3. Foto ameliyat sonrası

4 CEVAP

Ortadaki fotoğraf operasyon sonrası mi ? Kulakları düşük çünkü rahatsızligi var belli. Bence başka bir veterinere danışın. 5 gün çok uzun. Erkek kediler aynı gün kendilerine geliyorlar genelde. Bir de viyo nun takviyesi var operasyon sonrası kolay toparlanmalari için onu öneririm. Viyo recuperation

duman_cat_world

Kuru mama yememişti bizimki de. Miamor kedi çorbası alın bir şekilde besleyin. Miamor sıvı şekilde bayıla byıla yiyorlar 🤩
Veya veteriner hekiminizden hills a/d yaş mama alın restorative care serisinden yani güçlendirici bakım. Veteriner serisinden bir yaş mama genelde kediler reddetmiyorlar.

Palyaco

Ödül mamaları ve sıvı pudingle bu süreci atlatin

emreovec

Normal. Zaman içerisinde düzelir. Paşa da yarım kilo vermişti. Muhtemelen haftasından sonra düzelir.