Pike Ve Örtü Sorunu

Hbc1994

Merhaba arkadaşlar 5 aylık kedim gece yatarken üstümde pike ,nevresim, battaniye ne var saldırıyor ama o yoksa normal uyuyor artık uyurken üstümü örtemiyorum havalar yaşadığım yerde sıcak ama soğumaya başladıkça beni zorlayacak hiç böyle bir sorun yaşayan var mı

4 CEVAP

Gimlihanim

Yavruyken öyle oluyorlar. Siz örtünün altında hareket ettikçe o yakalamaya çalışır. Avlanıyorlar galiba kendilerince. Merak etmeyin zamanla ilgisi azalır. Şuan yavru olduğu için çok fazla oyun istiyor ve çok da hareketli.

Warriorsans

Benim kedimde saldırıyor 😸 bazen de hiç takmıyor ama yapacak bir şey yok sanırım yani ben bir yol bulamadım

aeri-l

Benim kedim de öyleydi yavruyken hala nevresim vs geçirirken ya da bazen geceleri ayağımı salladıysam avlanıyor kendince 😂 Zamanla azalıyor onun sayesinde kıpırdamadan yatmayı öğrendim ben gerçi 😅

Palyaco

Yavruluk döneminde olur yetişkin olduğunda yapmiyorlar