Kedimi Lütfen Beğenirmisiniz

Sevval9898

Rica etsem kedimi fotograf yarismasi bolumunden begenirmisiniz rica ediyorum mama almak için

8 CEVAP

Lokumcukk

Alttaki dil çıkaran sarı bebekde benimki Lokumuda beğenirseniz seviniriz 😂

Sevval9898

Teşekkür ederim

Renklipati

Beğendim artık hak eden kazansın bol şanslar 🐾🐾🐾

Sevval9898

Ilk iki kedi benim kedim

orhdoner

Lokumu da beğendim çok tatlılar maşallah uzun sağlıklı ömürler dilerim 🙏

Lokumcukk

Teşekkür ederim sizinkide öyle amin inşallah orhdoner 🙏🏼

orhdoner

Beğeni yaptım umarım kazanırsınız sağlıklı mutlu uzun ömürler dilerim pati dostunuzla 🙏

Muezzabalim

Ben de beğendim kedinizi bol şans ihtiyacı olan arkadaşlarım kazansın inşallah💕🐾