Kapalı Tuvalet

Goupe

Merhabalar kedimin açık tuvaletini kapalı tuvaletle değiştirdik. Nasıl alıştırmalıyım?

9 CEVAP

betulaltundal

Kendisi girmiyor mu ne tepki verdi. Belki bi süre kapısını çıkarıp kullanmayı deneyebilirsiniz. Tuvaleti kullandığı zaman minik ödül tarzı bi şeyler de verebilirsiniz. Benim kızım hemen alıştığı için bilemiyorum başka ne yapılabilir :/

Goupe

Yardım edecek yokmu???

Goupe

Kapağını çıkardım. Tuvaletle ilgilenmiyor ilk gördüğünde etrafını kokladı ben içine koydum biraz yattı sonra çıktı. Bakalım ne yapacak :)

betulaltundal

Belki ihtiyacı gelmemiştir daha, umarım alışır:)

limtrf

Merhaba kapısını açık bırakın bir hafta kadar ve kendiniz sokmayı deneyin. Bir kere tuvaletini yapınca kokusu orada kaldığından alışacaktır

Goupe

Kakasını yapmasında şuanlık sıkıntı yok kapağı olmayınca girip çıkıyor ama kapağı takınca içine girmiyor ben sokunca kakasını yapıyor sonra çıkıyor. Birtek girmesi sıkıntı ona alışır değil mi?

KedimVar

Evet alışır. Ben aynı anda hem tuvaletini, hem tuvaletinin yerini değiştirdim, hem de kapı taktım. Hiç sorun yaşamadık. Anında öğrendi.

Sirinkedisever

Seninkiler baya bi akıllıymış :D

nyancat

Benim kedim ilk başta korkmuştu içine girmekten mama koydum oyuncalarını koydum kum olmadan alıştırdım önce içine girip çıkmaya alışıncada kumu döktüm bi kerede kum varken içine koydum sonra alıştı artık sorun yaşamıyor