Detayı Oku Lütfen?

Merhaba, bizim okulun bir köpeği var. 3-4 gündür neredeyse hep uzanıyor yada uyuyor. 3-4 gündür yürüdüğünü neredeyse hiç görmedim. Ve göbeği şişmiş. Bir de meme uçları belirginleşmiş. Köpeğe ne olmuş olabilir? (Köpek dişi)

8 CEVAP

Renklipati

Hamile gibi anlattıklarınız, yemek veriliyor mu su açmı köpek acaba halsizligi var yada hasta veterinere götürme imkanı yokmu kimsenin orda

missAybuke

Doğumu yaklaşmıştır belki bir de üstüne bağışıklığı düştüyse kıyamam ya :(

Sokak köpeği mi okula mı ait? Hamile olsa bile neden halsiz olsun? Veterinere gösterilmesi şart

Warriorsans

Hamile olabilir

Warriorsans

Tabii halsiz olması hiç normal değil

Merhaba, biri sokak köpeği mi okula ait demiş: Hayır, yani okul, köpeği besliyip aşılarını filan yaptırmıyo. Köpek genellikle okul bahçesinde oluyo ve öğrenciler köpeği sevip yemek filan veriyorlar. Acaba öğrencilerin verdiği bi yiyecek mi zehirledi? Köpek çikolata filan yemiş olabilir mi?

Hiç bilmiyorum her şey olabilir. Okul yönetimine söyleyebilirsin. Hocalardan biri veterinere falan götürür belki.