Kedi Çok Hızlı Yiyor

Minimesi

Arkadaşlar sokaktan yeni kedi sahiplendim mama koydum ama çok hızlı yiyor kediler hızlı yiyince kusuyorya nasıl yavaş yemesini sağlayabilirim yoksa kusmasmı baya hızlı yiyor çünkü

8 CEVAP

Minimesi

Birde doymak bilir kediler demi baya yedide sorun olma heralde çünkü pamuk doydumu bırakıyor heralde aç ondan yiyorşimdi

Minimesi

Guncel

parskedy

merhaba, kediler doyduklarını anlar ama hem birinci söylediğiniz hızlı yeme problemi için hem de normalden fazla yiyip yemediğini anlamak için öğünlü vermeyi deneyebilirsiniz.

Palyaco

Doyduğu zaman birakir cok hızlı yemesi iyideyil

Doyduklarını biliyorlar ama sokakta aç kaldıysa aç kalacağım sanır. Bi süre sonra alışır mama kabının sürekli dolu olduğunu görürse.

Merhaba bu hızlı yeme konusunda mama kabı var trednylda slow eat yazarsanız çıkar fiyatı biraz yüksek ama internetten daha uygun fiyatlı benzerlerini bulabilirsiniz

Warriorsans

Hızlı yemesi bir sorun oluşturmuyorsa kusma vb herhangi birşey yapmanıza gerek yok. Mamasını da mama paketinin arkasında yazan kadar vermelisiniz fazlası zararlı olacaktır. Yetişkin bir kediyse günde 2 öğün 12 saat arayla verebilirsiniz. Yavruysa daha sık olmalı

orhdoner

Hayırlı olsun kediniz Allah razı olsun sizden minik kurtulmuş yuvası siz olmuşsunuz 🙏 Çok fazla doldurmayın yavaş yavaş verin bölerek zamanla alışacaktır☺️