Kısır Kedi Maması

betulaltundal

Arkadaşlar yakında kızımı kısırlaştıracağım. Şuan n&d tahılsız mama kullanıyorum ve memnunum. Ancak kısırlaştırma işleminden sonra kilo almaması için ne kullanmalıyım? Orijen bize iyi gelmedi, n&d nin kısırlaştırılmış olanını almayı düşünüyorum ama yüksek protein miktarları da beni düşündürmeye başladı. Düşük tahıllı, tahılsız, kısır, balıklı, tavuklu sürekli bunları araştırıyorum asla net bir sonuca varamadım. Kısır maması tahılsız mı daha iyi düşük tahıllı mı bir de bunu öğrenmek istiyorum

32 CEVAP

betulaltundal

Bir iki ay sonra kısırlaştıracağım acanayı sipariş ettim şimdi memnun kalırsam devam edicem kısırlaşınca da. Sonrasında kilo alırsa tekrar mama arayışına girerim artık :/

GoldenOdin

Advance'in kısırlaştırılmış kedilere özel maması var onları deneyebilirsiniz. Kedi mamaları hakkında pek bilgim yok ama Advance'in köpek mamasını kullanıyorum