Kedim Partilerini Kaldırıp İndiriyor

Hasanarar

Merhaba. Kedim bir partisini indirirken diğer partisini kaldırıyor ve bunu durduğu yerde hep tekrarlıyor. Bunu yapma sebebi nedir? Mutlu olduğundan mı yoksa patisinde bir sorun mu var?

3 CEVAP

Renklipati

Hamur yoğurur gibi yoğurma haraketi yaparlar anneleri emdikleri mutlu oldukları zamanda bu haraketi yaparlar, bizimkisi 11 aylık oldu hâlâ kucağıma gelir masaj yapar gibi yoğurma haraketi yapar merak etmeyin kötü bir durumu yok

Hasanarar

*patisi

Prenseslady867

Oyun oynamak istiyor olabilir mi