Kedimin Dudağında Yara Gibi Bi Şey Var

Merhaba, kedimin dudağının tam yanında kabuk bağlamış gibi bir şey fark ettim. Çekmeye çalıştım. Ben tam anlamadım bu ne olabilir

3 CEVAP

simbakedi

bana akne gibi geldi valla. benim kedimin çenesinde oldu ama sonra bıyıklarının oraya da sıçradı. dr animal ile düzenli sildiğim zaman geçiyor. internette kedi aknesi diye araştırıp bakın ona benziyorsa bence dr animal ile silebilirsiniz. hem benim veterinerim hem de burdan birinin veterineri önermişti çok iyi geldi benim kedime.

  • deride degil de tüyde topak topak duruyor.

Lermancaice

Hangi mamayı kullanıyorsunuz alerji olmuş