Mantar Ve Lösemi Aşısı

Prenseslady867

Bu aşılarla ilgili düşüncelerinizi ve varsa deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

8 CEVAP

irmtnc3

Ben şu ana kadar veterinerimizin yapalım dediği tüm aşıları yaptırdım ilk baş Lösemi aşısın da okuduklarından dolayı tereddüt ettim ama bu düşüncemden birkaç hafta sonra yakınımın kedisi lösemi olunca hemen yaptırdım yaptırdıktan sonra hiçbir sorun olmadı Mantar ne kadar gereklı bilmem ama köpeklerim de olduğu için onu da yaptırdım Bence veterinerler yapalım diyorsa vardır bildikleri diye düşünüp hepsini yaptırdım Hiçbir aşıdan sonra da iştahsızlık dahi olmadı

Gimlihanim

Mantar aşısını çoğu veteriner yapmıyor. Mantar olduğunda yapılıyor sanırım. Lösemiyi de yaptırmadım. Çünkü veterinerimiz kızıma ağır gelebileceğini bu yüzden yapmak istemediğini söyledi. Bence de gereksiz ağır bir aşı. Ama tabi tercih meselesi. Yaptırmayan da çok var çevremde.

Lils

Mantar aşısı mantar olmayan kedi için gereksiz bence. Çoğu veteriner yapmıyor zaten. Lösemi yaptırılabilir ben yaptırmadı.

Lils

*yaptırmadım

Palyaco

Tüm aşılarını yaptırdım mantar hariç

Prenseslady867

Geri dönüşleriniz için teşekkür ederim

beyzathemoc1

mantar aşısının mantarı olan ya da olmayan kedide hiçbir faydası yok lösemiye de ben gerek duymuyorum siz yaptırcaksanız öncesinde test yaptırın

maalesef bazı veterinerler para için gereksizleri bile gerekli diye uyduruyor kafalarından :/

Dobbyko

Ben mantar hariç bütün aşılarını yaptırdım. Veterinerimizde yapalım ya da yapmayalım demedi. Hatta aşı programına dahi almadı mantar aşısını