Kedi Kumuuu

ezgiisc

Gerçekten çok az tozutan ve güzel topaklanan bi tık uygun fiyatlı kedi kumu önerisi istiyorum.Marcat Proline kullandım ama memnun kalmadım hele marcat rezil yani çok tozutuyo.Benim bile nefesimi etkiliyo temizlerken o derece.Kedimin sağlığı için güzel öneriler istiyorum :)

16 CEVAP

Mehmetneroo

Vancat aktif karbonlu olanı tavsiye ederim . Kapalı tuvalete gecince lindocat I birakip vancat a geçtik ve çok ta memnunuz 10 kilosu 35 TL felandi galiba tavsiye ederim

duman_cat_world

PUMCAT tek geçerim. Mükemmel bir kum topaklanma gayet iyi. ve en önemlisi hiç tozutmuyor! ponza taşından üretilen ilk kum. ama bentonit gibi görünüyor ve topaklanıyor.

5 lt fiyatı 18₺ bence uygun.

Lils

Lindocat

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu veye pisy cat okyanus esintisi toz yok koku guzel hapsediyor topraklanma cok iyi

Pofupof

Vancat Aktif karbon

gulsump

sanicat Marsilya sabunlu çok memnunum tozutma yok denecek kadar az

beyzathemoc1

pelet kullanın bentonittrn uzun dayandığından ekonomik oluyor bigcat ve catslucky green güzel

Gimlihanim

Sanicat kullanıyoruz. Tozutması en az olan bunu bulabildik. Topaklanması da gayet iyi.

Warriorsans

Bence pelet kullanabilirsiniz hem 0 toz olduğu için en sağlıklısı olacaktır. Ben topaklaşmayan cinsinden kullanıyorum markası agrobit cat gayet memnunun kakasını yaptığında gün içinde görür görmez alıyorum benim kedim üzerini kapattığı için çok kokmuyor 1 gün arayla da kürekle eleyerek temizliyorum.

Simdi eğer tozutmaması sizin için daha ön plandaysa kesinlikle sandy. 0 toz. Artık kum temizlerken genzime yapışan o iğrenç toz yok. Ama topaklanma konusunda pek güzel şeyler söyleyemeyeceğim. Çok dağılıyor. Koku hapsetmiyor pek, onu geçtim parfümü çok ağır. Hediye geldi diye kullandım yoksa hayatta almam kokulu kum. B.k kokusu daha az rahatsız ederdi beni. Ama hakkını vereyim, cidden tozutmuyor. Tozutmuyor demiş miydim?

Prenseslady867

Heryerde bulunuyor mu bilmiyorum vancat marketten temin ettiğimiz Ro cat markadan çok memnun kaldım hiç tozutma olmadı topaklanma harika koku hapsetmede de gayet iyi

Ayssgul

Sanicat Marsilya sabunlusunu kullanıyoruz şuan ama mandalinalısı çok güzel kokuyor tozutma çok az topaklanmada çok iyi

Ebruhnc

Biz Slika kumu tercih ediyoruz. Hem koku yapmıyor hem de kolay şekilde toparlanıp kedilerin patileri yüzünden eve dokulmuyor. 4 paketin toplam fiyatı normal kumlardan daha ekonomik.

Ebruhnc

Biz Slika kumu tercih ediyoruz. Hem koku yapmıyor hem de kolay şekilde toparlanıp kedilerin patileri yüzünden eve dokulmuyor. 4 paketin toplam fiyatı normal kumlardan daha ekonomik.

Ebruhnc

Biz Slika kumu tercih ediyoruz. Hem koku yapmıyor hem de kolay şekilde toparlanıp kedilerin patileri yüzünden eve dokulmuyor. 4 paketin toplam fiyatı normal kumlardan daha ekonomik.