İçeriğinde Tavuk Olmayan Mama Arıyorum

Tengu

Geçen ay acana aldım ama acanaya devam etmek istemiyorum. Kedimin tavuğa, ördeğe, hindiye alerjisi var. Bozita geyik etli alayım dedim içeriğinde geyikten çok tavuk var. Alleva holistic dışında içinde tavuk olmayan düzgün içerikli mama önerebilir misiniz?

13 CEVAP

Poncimin

• Naturea Somonlu

• Acana Bountiful Catch
• Acana Pacifica

• Alleva Holistic Ocean
• Alleva Holistic Kuzulu ve Geyikli*
• Alleva Equilibrium Balıklı
• Alleva Equilibrium Bıldırcınlı*
• Alleva Equilibrium Geyikli*

• N&D Ocean Serisi
• N&D Prime Kuzulu*
• N&D Pumpkin Serisi*

• Britcare Hypo-allergenic Kısırlaştırılmış Tavşanlı*

• Fitmin Geyikli*
• Fitmin Somonlu*

• Bravery Somonlu*

• Exclusion Sığır Etli
• Exclusion Ton Balıklı

• Nature's Variety(Instinct) Somonlu*

• Advance Somonlu*

• Obivan Selection Ocean
• Obivan Selection Kuzulu*

• Mystic Somonlu*

• Dr. Sacchi Somonlu*

*: Bu işareti koyduğum mamaların içerisinde et olarak, tavuk, hindi, ördek eti yok. Ama tavuk yağı veya karaciğeri içeriyorlar.

(Unuttuğum mamalar olabilir, aklıma gelenler bunlar)

Palyaco

Obivan selection kisir mama

Gimlihanim

Nd’ nin kuzulu ve balıklı seçeneklerine bakabilirsiniz. Onlarda da bildiğim kadarıyla tavuk yok.

Palyaco

Exclision ton balıklı

Lils

Britcare tavşanlı da yok sanırım

gulsump

Exclusion mamalarda tavuk içeriği yok sığır etli ya da balıklı deneyebilirsiniz

Nd kuzulu balıklı geyikli

Tengu

Az önce fitmine baktım da türkiyeye gelmiş tekrar. Nerdeyse tüm satıcılarla konuşmuştum pandemiden dolayı gelmiyor diyorlardı bulamıyordum. Şimdi bulmuşken 10 kiloluk aldım. Cevaplarınız için teşekkür ederim

simbakedi

ndnin tavuklu olmayan mamalarinda yok direkt tavuk. acananin da pacificasinda yok. durumunuz cok zor bizimki de kirmizi et yemiyor ve hindiye alerjisi var. boyle durumlarda cok mama secenegi kalmiyor yani. nd ve acana oneririm ama biz nd oceandan da acana pacificadan da cok memnun kaldik

Pofupof

Brit tavşanlı kısır mamasında yok. Biz onu kullanıyoruz

Tengu

Yaklaşık 1 yıl kadar nd kullandık ama son zamanlarda aç kalmamak için ucundan yiyordu o yüzden mama arayışına girdim zaten:( acanayı da öyle fitmini yediği gibi yemedi çok sık mama değiştirmek istemiyorum kademeli geçiş yapsam da hassas bünyesi olduğu için hemen etkileniyor.
Britin hepsinde tavuk var diye hatırlıyorum. Hangi aromasında tavuk yok?

duman_cat_world

Acana pasifica alabilirsiniz adından da anlaşılacağı üzere sadece balık içeriyor.

Naturea somonlu veya ND ringa balıklıya da bakabilirsiniz ringa balıklıdan çok memnunum 🤩

duman_cat_world

Brit Care tavşanlı da olabilir 👍