Bu Ne Olabilir

Merhaba, daha önce de sordum ama cevap verilmedi. Tekrar soruyorum. Kedimin dudağının tam yanında böyle kabuk gibibi şey var. İncelediğimde çok deride değil de tüyde kabuk kabuk kalmış bi şey gibiydi. Bu neden olabilir, yaşayan var mı

7 CEVAP

beyzathemoc1

bence bi veterinere gösterseniz iyi olur fotoğraftan anlaşılmıyor internete kedi aknesi yazın bakın ona benziyorsa eğer sirkeli su ya da temizlik spreyi (crystalin, nano sprey veya dr animal olabilir üçü gayet iyi ama kendi sitelerindrn alın sahte ürün çok var bu makalarda) ile her gün temizleyin ama eğer benzemiyorsa mutlaka veterinere gösterin

beyzathemoc1

siz kaşıyınca siyah siyah toz geliyor mu

@beyzathemoc1 elimle tutup çektiğimde siyah toz gibi değil de kahverengi küçük top gibi geldi

Merve7

Akne

Muezzabalim

Kedi aknesi olmuş mama kabı materyalinden kaynaklı olabiliyor mama kabiniz sık temizlenmeli ve plastik olmamalı tavsiyem cam kullanın mama ve su kabini ve kedinizin o bölgesini pamuğa oksijen suyu döküp silebilirsiniz hergun yapın üç güne geçer geçmiş olsun

Warriorsans

Bana kedi aknesi gibi geldi ama bir veterinere sormakta fayda var

Çene aknesi çıkmış.plastik kapla mama su vermeyin.