Kedim Böbrek Rahatsızlığı Çekiyor

Lermancaice

Merhabalar. İzmir içinde yaşıyoruz. Benim 4 yaşında bir kızım var. Aynı zamanda üniversite sınavına hazırlanıyorum. Birkaç gündür ağırlaştı ve böbrek rahatsızlığı teşhisi konuldu. Aileme gittikçe zorluk çekecegimizi üşünüyorum. Süreç şuan antibiyotik ve özel mama ile geçiriyor. Aynı süreci yaşamış kişiler benimle iletişime geçebilir mi? Halsiz ve yemek yemiyor. Aldığımız mamaları en azından tuketsin istiyordum.

13 CEVAP

BerenZ

https://sosyal.petlebi.com/u/beyzathemoc1 Bu arkadaşın kedisi böbrek rahatsızlığı yaşamıştı diye hatırlıyorum, seve seve yardımcı olur kendisine yazarsanız. Allah yardımcınız olsun inşallah sağsalim atlatır kediniz 🙏

Merve7

O mamalar ilaçlı olduğu için yemeyebilir vetenire danışın bir çözüm yolu bulabilirsiniz belki

Lermancaice

Serum önerdi ama ne zamana kadar? Hiç mi yemeyecek.

Prenseslady867

Geçmiş olsun

Gelyahron

Sorun ne tam olarak? Yetmezlik mi yoksa enfeksiyon mu

Warriorsans

Çok geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşur yavrucak

Palyaco

Cok geçmiş olsun

Lermancaice

Enfeksiyon gibi görünüyor.

Lermancaice

Arkadaş ile iletişime geçtim teşekkür ederim.

Allah sifa verisn kardeşim

simbakedi

@gecewillbeokay instagramdan bu hesaba bakar mısınız? burdan birinin kedisiydi de kendi soruyu görmezse diye söyliyim dedim. orda storylerinde bu konu hakkında bilgilendiriyor

1Elif

Üre ve bun değerleri yükseldiğinde mideye vuruyor. Bu yüzden de yemek yemek istemiyor olabilir. Üreyi ilaçlarla düşürene kadar mide ilacı vermiştim 10 gün. (Veteriner tavsiyesi ile.) Günde 2 mide, 1 böbrek, 1 karaciğer hapı iki kere de şırınga ile ilaç vermiştim. Bun değerini düşüren ilacı içtiği an artık kustuğu için onu bıraktım, tam düşmedi ama üreyi toparladık zor da olsa. İnşallah iyileşir. Geçmiş olsun.

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah çok üzüldüm 🙏