Kedim Duman’ın Huyu Suyu Değişti :)

duman_cat_world

Merhabalar mutlu forumlar herkese 🤗🤩

Biliyorsunuz, Duman’ı 3 hafta önce kısırlaştırdık. Şu anda sağlığı gayet yerinde, çok şükür 🥰

Ancak kısırlaştırıldıktan sonra huyu suyu bayağı değişti. Normalde çok sakin ve pek iştahlı sayılmayacak bir kediydi. Verdiğimi reddetmezdi ama büyük bir iştahla tükettiği de söylenemezdi.

Kediler kısırlaştırıldıktan sonra daha sakin oluyorlarmış genelde. Bizde ters etki yaptı sanırım (: çünkü şimdi yerinde durmuyor, yastıkların altına giriyor mükemmel bir iştahı var ♥️ Bildiğiniz tekir kedi oldu 🤗🤗

Bu durumdan çok memnunum ama neden olduğunu da merak etmiyor değilim (:

17 CEVAP

Jean

Palyaco kisirlastirildiktan sonra mamayi az yemeleri de normal, cunku kisir kedi mamalari damaklarina pek uygun degil,yagsiz falan oluyor, eski mamasi olsa hopur hopur yerdi belki. Begenmediginden olabilir

irmtnc3

Bizimkinde de bu oldu yerinden kalkmayan tekir kısırlaştırınca yerinde durmaz oldu deli gibi iştahı açıldı 1,5 ayda 1kg 200 gr aldı kocaman bir göbüşü oldu Sabahları peynir yemeyen kedi şimdi kuru ekmek bile yer hale geldi Kısırlaştırmak çarptı galiba biraz 😅