Gözlerinde Mavi Perde Var

Betuoztrk

Arkadaşlar dün yavru kedi buldum sokakta gözlerine mavi perde inmiş karnı baya şiş ve ishaldi. Evde 3 kedim olduğu icin korktum ve kapinin önüne yer yaptm saat başı bakıyorum Tavuk falan verdm su yaş mama Dün bi nebze iyiydi bugun 3 4 kere. Kustu ve ishal yaptı. Sevdigimizde hemen tırlıyor ama yerinden pek kalkmıyor Gözleri görüyor mu anlayamadım pek Cok pireli olduğu için dün yikadm ayıklamaya çalıştım ama. Hala çok var Nesi olabilir Hasta ama ölümcül müdür bilmiyorum Yarın devlet veterinerine goturcem ama endişelendim. Hem onun için hem evdeki kedilerim için Boyle durumla karşılaşan var mı

1 CEVAP

llleyla

mavi perde nedendir bilmiyorum fakat kusan ve ishal olan bir kediyi yıkamanız hiç iyi olmamış. bu belirtiyi gösteren kediler genellikle gençlik hastalığına yakalanmış oluyor(özellikle sokakta bulunan yavrular) şahsen ben çok karşılaştım. umarım öyle bir durum yoktur ama en kısa zamanda veterinere götürmenizde fayda var.