Catmania Kedi Kumu Kullananlar...

Kediciik21

Bu marka kedi kumu kullanıp memnun kalan varmı yorumları çok iyi tozu az koku tutması iyi topaklanması iyi diyorlar 20 litresi 55 TL sanırım hangi kokuludan almalıyım bebek pudralı düşünüyorum

7 CEVAP

Sindycan

kokusuzunu kullandım; sıfır toz değil ama tozu az, topaklanma iyi, koku hapsetmesi iyi. aktif karbonlusunu da yeni aldım henüz kullanmadım beklentim daha yüksek ondan. yani deneyebilirsiniz.

orhdoner

Ben de kullanmadım bu marka ama kokusuz daha sağlıklı bence kokusuz alırsanız daha iyi olur ☺️

duman_cat_world

kokusuz ve aktif karbonluyu kullandım; çok memnunum. gerçekten feles dışında hiç tozutmayan bentonit kum. feles de bozdu deniliyor zaten. fiyatı da uygun, tavsiye ederim👍🤗

Prenseslady867

Bu markayı kullanmadım ama parfümsüz tercih ederdim seçenek varsa

Dobbyko

Benim kum hakkında bir fikrim yok ama alacaksanız kokusuz almanızı öneririm.

duman_cat_world

alacaksanız kokusuz olun o kokular hem size hem de dostunuza çok zararlı akciğerlerin düşmanı

Palyaco

Kokusuz alın kumları aktif karbonlu varsa onu alın