Kedide İshal Ve Lenf Bezi Şişmesi

Dışarda bir kedi buldum 2 3 aylık bulduğumda ishali vardı veteriner iç dış parazit yaptı ishal devam ediyor toz bir ilaç verdi içirmemi söyledi bugün de lenf bezlerinin şiş olduğunu farkettim burada iyi bir veteriner yok ne yapmalıyım sanırım biraz grip o yüzden lenfleri şişik

1 CEVAP

simbakedi

ishali için tavuk haşlayıp verebilirsiniz benimkinde yumuşak kaka sorunu olduğunda tavuk haşladığımızda anında kesiliyordu. lenf bezi şişmesi için de antibiyotik başlamalısınız o da kedimde oldu benim :D 5 günlük bir antibiyotik süreci vardı onun yanında da vitamin verdiler onu kullandık 5. gün iyileşti kedim