Kopeğimin Tüyleri Seyrek

Acaryes

Köpegim 3 aylık maltipoo ve tüyleri seyrek ... sonradan değişir mi ? Genetiksel bir şey mi ? Ne yapabilirim?

4 CEVAP

Kebikec

Değişir bence daha çok ufakmış. Sokaktan kedi sahiplendiğimizde de tüyleri sert, mat ve cansızken evdeki beslenmeyle tüyler yumuşayıp canlılık kazanıyor. Şuan ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama tüy sağlığı için olan veya içeriği temiz kaliteli mamalardan kullanabilirsiniz. Somon yağı sıkabilirsiniz mamasının üstüne.

Yeni mi sahiplendiniz? İyi bir mama ve tüy bakımıyla zamanla düzelecektir tüyleri. Ki kullandığınız mama da gayet iyi

missAybuke

Maması iyiymiş o yüzden tüy sağlığı için olan biofeline, dr natures, zoetis vmp, mutamin gibi ekstra takviyeler bakılabilir

Acaryes

Öncelikle yanıtladığınız için teşekkür ederim. ND kuzu etli tahsilsiz bal kabaklı mama yiyoruz. Dediginiz gibi olur inşallah teşekkür ederim