Arka Ayaklarda Kanama

senayarar

kedim evden hic disari cikmiyor evde cam vb kirilmadi ayagini kesebilecek bir sey yok ama arka ayaklari kaniyor dun beyaz mobilyanin uzerinde gorduk kani ve cok degildi kesinlikle, uyudugunda vazelin surdum yarasinin kapanmasina yardimci olsun diye ama az once baktim ve pek bir fark yoktu. her iki arka patisinde de ayni parmaklari kaniyor. bizimki gibi surekli ve yogun bir kanama yok ama kipkirmizi. baya kotu duruyor. sanki hic cani acimiyormus gibi hala kosuyor veya dolaplarin uzerine cikiyor. sizce ciddi bir sey olabilir mi arkadaslar, yasayaniniz oldu mu?

3 CEVAP

Sindycan

Soğuktan çatlamış olabilir, veya siz görmemişsinizdir bir yere sürtmüş olabilir oyun oynarken. patiler için balm krem tarzı şeyler satılıyor onlara bakabilirsiniz.

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda üzüldüm hiç başımıza gelmedi umarım bir an önce düzelir 🙏

Duygukckk

bir yerlere sürtünmüş olabilir ya da sıcak bir şey varsa onun üzerine de basmış olabilir uzun süreli devam eder geçmezse hekime başvurmanızda fayda olur bi rahatsızlık boyutunda bir durum ds olabilir