Vancat Kedi Kumundan Çivi Çıktı!

Zesinnn

T….. isimli siteden mavi reyon adlı kullanıcıdan aktif karbonlu kum aldım ve kedim temiz kumu döktüğüm gibi kumu eşeledi ve bir anda eşelediği kısımdan bu parça kumun içinden çıktı lütfen dikkat edin bizim canlarımızın hayatı önemsiz değil.

12 CEVAP

orhdoner

Ay gerçekten şok oldum böyle birşey olamaz yani şikayet yazın hemen bence heryere hem de

Palyaco

Cok dikkat etmek lazım firmanın hatasi böyle hata yapilmamali

Zesinnn

Yazdım aklıma gelen her yere umarum dönüş olur.

Muezzabalim

Yok artık 😱 Firmaya mail atın bence ilgili bir işletme işe dönüş yapacaktır.Gercekten artık daha neye şaşırabiliriz diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Zesinnn

İnstagram ve şikayetvar hesaplarına yazdım dönüş alınca güncellerim

Warriorsans

Gerçekten şok oldum 😳

Renklipati

Aslında kumu satan satıcıda suç yokki bilemez ambalajlı kapalı paket sonuçta,o kumu pakatlere koyan üretim yerinin hatası titiz davranmamışlar en azından satıcı bir daha o üretim yerinden almaz,iyiki görmüşsünüz kocaman delici çivi

gulsump

renklipatiye katılıyorum satan kişi bilemez ki içinde çivi olduğunu, üretim hatası

Sindycan

inanılmaz gerçekten... vancatten soğumuştum artık hayatta eve sokmam

Zesinnn

Kumun adı VANCAT aktif karbonlu olan

diablerose

vancate de durumu bildirir misiniz, bakalim ne cvp vercekler.

duman_cat_world

Şok oldum var ya.. @vancatturkiye instagram hesaplarına da dm atarmısınız?