İç Dış Parazit

nburcud

Ben veterinerde 160a yaptırıyorum(Antalya) ve bence fiyatı oldukça yüksek.Hap ya da damla şeklinde alıp da kendi kullananlar var galiba bilgilendirebilir misiniz fiyatları nedir nereden alabilirim

1 CEVAP

Renklipati

Sizin baya pahalı,ben İst da hatta benim klinikte pahalı bir yer olduğu halde iç dış 110 TL'ye yaptırıyor um.evde yapmak isterseniz farklı bir veteriner den alıp kendiniz yapabilirsiniz uygun veteriner vardır illaki..en güvenilir yer orası almak için