Vets Plus Multivitamin Kullananlar

fumigo

GimCat maltlarını kullandık ancak pek sevmiyor. vets plus deneyen varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ?

15 CEVAP

Palyaco

Vest plus vitamin ve hairbal kullanıyorum memnunum

Muezzabalim

Vets plus Multi vitamin paste taurine ve anti hair ball kullanıyoruz bayıla bayıla yiyorlar sadece biri ilk başlarken yadirgadi sonra baktı bütün evdeki kedi halkı yiyor o da yemeye başladı sıkıntı yok Elhamdülillah 😻

fumigo

Palyaco teşekkürler. Sipariş edeceğim umarım tadını severler 😻

Warriorsans

Vets plus on kıtten multı vitaminini kullanıyorum gayet memnunuz ama kedim seçici değil yani ne versem büyük bir iştahla yiyor sizinkisi beğenir mi bilmiyorum

fumigo

Oğlum da seçmiyor ama GimCat markasının maltından biraz sıkıldı gibi 😻😅

fumigo

Afiyet olsun :)))

Muezzabalim

Teşekkür ederiz 🐾 Ben asıl olarak sokaktan bulduğum yavru kedi için almıştım özellikle Multi vitamin paste taurine olan göz sağlığı için iyiymiş cidden çok çabuk toparladı minnakım tabi evdekiler de sebeplenmiş bulundu😻

Palyaco

İlk zamanlar mirildansalarda vaz geçmeyin severek yiyiyorlar

duman_cat_world

Vets Plus’ın anti-hairball malt macununu ve multi vitamin macununu kullaniyoruz. İçeriği güzel ve kaliteli bir takviye besini. Ancak maalesef ki bizimki sevmiyor 🙃 Malt macunundan nefret ediyor ancak multi vitamini elimden yedirebiliyorum. Tüpten yemiyor. Belki de tüpün plastiğinin kokusunu alıyordur, bilemem.

duman_cat_world

Çoğu kedi gimcat seviyor benimki de dahil ama vets plus yemedi 🥴

Malt macununu ve multi vitamini bitirelim; sonraki hedefimiz Biofeline 🤩🙈

fumigo

Fumik de tüpten yemiyor. Tatlı kaşığı ile veriyorum. Keşke tüpten Yalasa :(((

fumigo

duman_cat_world
Bizimki sıkıldı artık bence🙈 Biofeline çok tavsiye aldım ama denemedik. Siz denedikten sonra inceleme yaparsanız acayip mutlu oluruz 😍

Lils

Kullanıyoruz ve memnunuz.

duman_cat_world

Güncelleme yapıyorum.

Paşamız bugün ilk defa elimden yedi malt macununu 🥳🙈

sahraxfittiko

çok iyi öneririmmmm