Nd Mi Acana Mı

Arjinn

2 aylık sarman yavru kedim var, 1 aylık olmadan annesi ölmüş ve yeteri kadar anne sütü ile beslenemedi. Bağışıklığı güçlensin diye iyi bir mama arıyorum, şuan hills kullanıyorum ama bitince değiştiricem. Acana mı daha iyi nd mi?

25 CEVAP

eneskolon

Acana

Poncimin

• Tabiki içerik olarak Acana çok daha iyi. Bu ikisi arasından önceliğiniz kesinlikle Acana olsun. Acana olmazsa, veya kedinize iyi gelmezse N&D, Bozita Britcare mamalarını da deneyebilirsiniz. Bilgi olsun diye: Acana Kanada, N&D İtalya, Bozita İsveç, Britcare Çek Cumhuriyeti üretimidir.

• Hills, Royal Canin gibi mamaların içeriği, fiyatına göre hiç ama hiç iyi değil. Biraz daha uygun fiyatlı bir mama arıyorsanız o paraya Sanabelle alın. Almanya üretimi. İçeriğinde %30 "taze" et var, o fiyata alınabilecek Hills, Proplan, Royal Canin gibi mamalara içerik olarak bin basar.

simbakedi

acana kesinlikkkle. sarman kediniz reddetmez diye dusunuyorum acanayi. bir donem acana bir donem nd donusumlu kullanabilirsiniz ekonomi acisindan. benim de sarmanim var nd kittenlar da cok guzel etki etti acana da. ama imkaniniz oldukca acana tavsiye ederim. bu sitede milaluna10 kodu %10 indirim sagliyor

Lavinia17

benim kedim de anne sütü ile yeteri kadar beslenemedi biz acana kullanmıştık

citirbebegim

Acana tavsiye ederim. Benim kızım royal canin kitten ile başladı kuru mamaya, 10 günlük bir alıştırma süreci ile kolay atlattık mama değişimini. Şimdi obur gibi çok güzel yiyor. Kilo alımı çok iyi, enerjisi çok iyi. Acana feast first kullanıyorum. 🌸

fumigo

Denemedik ama içerik olarak açana diyebilirim. Hills gerçekten fiyatını hiç ama hiç haketmeden bir mama

simbakedi

@Palyaco bu miktarları bilmiyorsunuz sanırım, eklenen sentetik taurin miktarı o. mesela bi kedinin 1000 birim taurin alması lazımsa acanada bunun 600ü etten geliyor, kalan 400 dışarıdan ekleniyor. aynı şekil vitamin vs de genelde böyle oluyor.

Ayy kartpostal sanki pek tatlıymış maşallah. Ben nd kullanıyorum memnunum. Tüyleri dökülmez parlak yumuşak , dışkısı da güzel. Ama acana da çok güzel kullanmadığım için yorum yapamıyorum ama gayet güzel

Warriorsans

Kesinlikle acana daha iyi tabi kediye iyi gelme durumu da söz konusu. Ayrıca hills ve acana arasında içerik farkı çok olduğu için uzun bir geçiş süreci yapmanızı (15 gün) tavsiye ederim yolsa ishal görme ihtimaliniz olur

eneskolon

Palyaco taurin 400 d vitamini 250 dediğin mamaya dışarıdan eklenen değerler mama %77 et içeriyor zaten gerekli vitamini taurini alıyor

Muezzabalim

Acana kesinlikle parasını hakediyor denemek için 1.8 kg aldm ama çok memnun kaldık devamını alacaz artık 15 kg olarak daha uyguna geliyor

Palyaco

Ben acana nd pek tavsiye etmem acana 10 kediden 5 yemiyor nd ise eski içeriği yok şu sıralar sıkıntı naturea biraz pahalı exclision yavru tru instinch

orhdoner

Acana nın içeriği daha iyi biz de kullanıyoruz memnunuz çok tatlıymış kediniz uzun sağlıklı ömürler dilerim 🙏

AdaCoco

Ben N&D kullanıyorum memnunum negatif bir etki yaratmadı kedimde. Her kedi farklıdır. Acana’yı denedim kedim sadece aç kalmamak için yedi. Önceden Royal Canin gibi markalar kullanmışsanız kedinizin yememe ihtimali çok yüksek çünkü içerik olarak gerçekten aralarında çok fark var.

Dkd

Ben Nd ve Acanayı dönüşümlü kullanıyorum birkaç ay birini birkaç ay diğerini. Yaş mamayı da sık sık vermenizi öneririm daha çok bebek. Kaliteli et içeriği olan temiz içerikli yaş mamalar birçok kuru mamadan daha besleyici ve aynı zamanda da sıvı desteği demek.