Kedimin Karnın Da Meme Tarzı Şeyler

Eness68

Kedimiz de böyle bişey farkettik ve 1 2 tane daha yer de var ama küçük onlar nedir bu tam olarak ?

13 CEVAP

Warriorsans

Meme

Prenseslady867

Meme uçları 🤣ilk farkettiğimde ben de sizin gibi tepki vermiştim

altunsila

meme normalde 8 adet bende 9 tane var diyen arkadaş, biri göbek deliği olabilir mi :)

Memeleri normalde 8 tane oluyor ama benim oğlanda 9 tane var :D

Gimlihanim

Memesi zaten onlar. Kediniz erkekse de meme olur eğer o yüzden tereddüt ettiyseniz.

orhdoner

Ben de korktum ilk gördüğümde veterinere sormuştum meme olduğunu söyledi ☺️

Muezzabalim

Kedinizin memesi o gayet normal endişe etmenize gerek yok 🙃 Gülümsettiniz akşam akşam teşekkür ederim 😊🐾

Eness68

biz de bir an tedirgin olduk teşekkürler yanıtlar için

MunevverOzturk

Ay bende foto cekip veterinerime sormustum oğlumu 😊😅

@altunsila
Hayır değil tıraş eden veteriner görünce o söyledi. Bazen olabiliyormuş böyle.

altunsila

@PatiSeverHatun ben ilk göbek deliğini fark ettiğimde anlamamıştım da, ondan söyledim :)

Palyaco

Kotu bisey deyil rahat olun

fumigo

Benim yeğenlerim fumiği severken farketmişti , hiç unutmuyorum ağlayarak gelip “ teyzeeee fumikte sivilce var bir sürü “ demişlerdi kıyamam yaaa :)))