Kedi Maması Anket

Senaaaaaaaa

Evet Kediciklerime Kedi Arayışı Bitmedi Bitmeyecekte herhalde En sonunda çook Araştırmalarımın sonunda Karar Verdim Brit Care, Bozita, LaVital,Golosi Bu Mamaları kullananlar varmış ve çok İçeriklerine Baktım 4 Mamadan hangisini almalıyım ya da öneriniz Var mı ?

14 CEVAP

Senaaaaaaaa

Anketi yanlışıkla Sİlmişim Yorumlara yazarsanız Sevinirim

Sirinkedisever

Kedimi aldığımda bende golosi kullanmayı düşünüyorum tavsiye edenleri de duydum ama karar sizin tabi :))

Golosi'yi hep tavsiye ediyorum mama tavsiyesi isteyen arkadaşlara, kullandığım ve memnun kaldığım bir mama :)

Cotontzu_Siri

Bozita

KedimVar

Golosi ya da Bozita

Senaaaaaaaa

Golosi Yavru Kedi mamalarında Tavuk harici Başka içerikleri var mı somon gibi mesela

Senaaaaaaaa

Golosi Yavru Kedi mamalarında Tavuk harici Başka içerikleri var mı somon gibi mesela

Cotontzu_Siri

Yok

Senaaaaaaaa

Tavuk çok tüy dökümü yapıyor Yavru kedi mamalarıda Genellikle tavuklu
La vital Kullanan var mı O somonlu olduğu için Daha iyi olur

Cotontzu_Siri

La vital balıklı yavru kedi mamasının ilk içeriği işlenmiş hayvansal protein. Peki hangi hayvan?

Cotontzu_Siri

Tavuksuz uygun fiyatlı yavru kedi maması yok

Senaaaaaaaa

Arkadaşlar Hepsinden vaz Geçtim ve N&D 10 kg Alıcam hangi siteden Almalıyım sizce ?

Cotontzu_Siri

*******

Senaaaaaaaa

Teşekkürler :) Yardımınız İçin Çok farklı mamaları Sorup Birden karar değiştirip N&D Alıcam onlar için en iyisi neyse onu almak İsterim