American Bully Xl

cancan212

AMERİCAN BULLY XL OĞLUMA EŞ ARIYORUM KIZGINLIK DÖNEMİNDE VE KISIRLAŞTIRMAYA KIYAMIYORUM RENGİ TİGER BABA SECERELİ BULLY XL - İSTANBUL İÇİ - 10 GÜN SONRA 9 AYLIK OLACAK OĞLUM BOYU 1.15 KİLO 35

3 CEVAP

beyzathemoc1

asıl çiftleştirmeye kıyamamanız lazım karşıdan hastalık bulaşabilir ilerleyen zamanlarda testislerinde tümör çıkabilie kısırlaştırmak sağlığı için en iyisi zaten yaşı da çiftleşmek için çok küçük bikaç aya kısırlaştırmasınk yaparsanız hem sağlık sorunlarının önüne geçmiş olursunuz hem de ömrü uzar zaten kısırlaştırmadan önce tahlil yaptırıp kısırlaştırmada gaz anestezi+estetik dikiş uygulanırsa inanın hiç sorun çıkmaz

simbakedi

kısırlaştırma kıyabileceğiniz bir şey değil, köpeğinize yapacağınız en büyük iyiliklerden biridir. ha yok ben yapmam illa çiftleştircem diyorsanız öncesinde neden kısırlaştırmanız gerektiğini araştırın, sonrasında hala inat ediyorsanız bu iyiliği yapmamakta en azından köpeğinizin 1 yaşına gelmesini bekleyin. bilinçsizce çiftleştirmeyin, kıyamıyorum demek bahane değil

irmtnc3

Ben küçük ırk DİŞİ köpeğimi Bozüyük gibi bir ilçede kısırlaştırdım 3 yıl önce kısırlaştırma ile ilgili bir bilgim olmadığı için ne kan tahlili ne gaz anestezi ne de dikişsiz amileyat yaptırabildim bu imkanlarda yoktu zaten (Bozüyük gibi bir yerde bu şeyler yeni yeni var şu an) İstanbul gibi bir yerde ve ERKEK köpeğinizi gayet sağlıkla kısırlaştırabilirsiniz imkan olanak çok güzel bu imkanı kullanmalısınız bence Ki yazdıkları gibi dişiden hastalık buluşma ve sonrasında yaşanabilecek olayların olmasına hiç gerek yok bence