Kedim Balkondan Düştü

Saara

şimdi hastaneden geldik oksijen tedavisi uyguladılar , o kadar içim acıyor ki kırık çok kötü kaç güne iyileşir ameliyat olucakmış

12 CEVAP

Warriorsans

File takmak çok önemli, kediniz sizin ihmaliniz yüzünden düşmüş. Umarım biran önce sağlığına kavuşur ama böyle postlar görünce hem çok üzülüyorum hemde kızıyorum.. okadar çok kedisi balkondan düşen var ki hala file/sineklik takmamak konusunda insanlar neden ısrarcı anlam veremiyorum

Lils

Kediniz ameliyat olacak kim bilir ne zaman iyileşir kediden kediye değişen bir şey bu. Bundan sonra önlem alırsınız umarım file ile vs. Ya da balkonu kapalı tutarsınız.

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah üzüldüm 🙏 Şuanda aynı durumda bir tane bizim sokakta baktığımız kedi vardı onu götürdük ameliyat oldu bacağı kırılmış pim takıldı 1 hafta oldu 15 güne dikişi kaynar dediler 20 güne de kaynamaya başlar dediler şuanda veterinerlikte yatıyor ziyarete gittik dün şuanda şükür durumu iyi bir an önce inşallah tekrar yürür onun için dua ediyorum ve sizin için de edeceğim hemen iyileşir inşallah tez zamanda 🙏

Muezzabalim

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum ,bir aya felan toparlar Allah'ın izniyle 🤲🏻

Palyaco

Ayağımı kırıldı yaklaşık 1 buçuk ay sürüyor iyileşmesi biraz aksar tabi kiriktan kiriga deyisir bu surrec

Saara

Amiiinn bende sizin için dua edicem çok zor çok

orhdoner

Çok sağolun Allah razı olsun iyileşecekler bir an önce merak etmeyin ☺️🙏

Prenseslady867

Geçmiş olsun

sahraxfittiko

neden 50 tl ye kıyıp bir file yaptırmadınız ki ??? Kedinizin o kadar acı çekmesine değer miydi bir 50 tl

cat_expert

Kaçıncı kattan düştü?

parçalı kırık olmadığı için şanslısınız, yaşı çok değilse ve doğru tedavi uygulanırsa 1 ayda toparlanır, 2 ayda eski haline döner.

orhdoner

Ben korkuyorum diye balkonu açmıyorum çıkarmıyorum çünkü güven olmaz ne olur ne olmaz diye gerçekten çok üzülüyorum böyle haberlere

Senacesur

Uzun bir zaman alir muhtemelen ama dikkatli olursaniz cok daha cabuk iyilesir. Tek yapabileceginiz tedavi surecinde cok dikkatli olmak ve camlara balkonlara kedi filesi taktirmak. Umarim kisa zamanda iyilesir :(