Barınaktan Kedi Sahiplenmek

Sirinkedisever

Anket

Barınaktan Sahiplen
(5 oy)
Kuzu'yu Sahiplen
(3 oy)
Toplam (8 oy)

Kuzu'yu sahiplenecektim ama barınaktaki hayvanların durumu daha kötü olduğundan barınaktan sahipleneceğim. Ancak barınaktaki kedilerin tuvalet eğitimi olup olmadığını merak ettim. Büyük ihtimalle yoktur bu yüzden napacağıma karar veremedim :((

14 CEVAP

KedimVar

Empati yapmasını sağlayın. Sen engelli olsaydın ve yardıma muhtaç, mutsuz olsaydın ve kimse seni istemeseydi hoşuna gider miydi de. Sonra birisi seni istiyor ama başka birisi onu engelliyor. Ne kadar üzülürdün değil mi de.

Sirinkedisever

Yani eve geldiğinde tuvaletin yerini gösterip patilerini sürtersem hep gidip oraya mı yapar? Öyleyse ben barınaktan sahiplenirim teşekkürler :))

Tsubasa9

Tuvalet eğitimi çok kolay veriliyor. Hatta bazen senin eğitim vermene gerek bile kalmıyor direk kendileri giriyorlar hiç merak etme.

Cotontzu_Siri

Engelli bir kedi almanızı öneririm. Onlar sevgiye çok daha muhtaç ve çoğu kişi onları engelli diye almıyor :(

Sirinkedisever

Evet önce engelli kedileri soracağım :)) umarım annem engelli kedinin bakımının zor olduğunu düşünmez... Yine çok heyecanlamdımmm :D Bir an önce komşular gelsin de en şirin halime bürünüp izin istiyim muhahahahahahaha :D

Cotontzu_Siri

Kedilerin tuvalet eğitimi patilerini kuma sürtmekten ibaret :) barınaktan engelli bir kedi sahiplenebilirsiniz

seldmrprmk

Daha yeni iki tane kedi sahiplendirme ilanı verdim, inanın durumları barınaktan daha kötü, isterseniz size bilgi verebilirim

Sirinkedisever

Linki verirseniz bakarım tabi :))

Sirinkedisever

Onlar istenmiş ki :((

Sirinkedisever

Hepinize Teşekkürler. :)) Barınaktan alacağım sağolun.

KedimVar

Ama Kuzu da sokakta yaşıyor bilemedin şimdi :/ ilk barınağa bir bak için ısınmazsa oradaki kedilere Kuzu yu al. Ama engelli kedileri sor ilk önce tabi.

Sirinkedisever

İyi fikir once barınağa bakarım olmazsa malzemeleri aldıktan sonra eve doner kuzu icin ararız :D

Sirinkedisever

Üffff anneme barınaktan engelli kedi alabilir miyiz dedim yüzünü buruşturdu :/ Annem bile engelli istemiyo... :(( Neden herkes böyle düşünüyo ki!!!!!...... :/

Sirinkedisever

Denicem