Ginepig Ve Kedi

Benim1kedimvar

Kedim ginepigle anlaşabilir mi ? Onun canını yakar mi ?

10 CEVAP

KedimVar

Siz aldınız mı? :D
Evet ben de okumuştum viyak viyak diye bağırdıklarını. Bir de sahiplerini görünce mutluluktan viyaklıyorlarmış. Otur, kalk, dön, pati ver komutlarını öğrenebiliyorlar. Bir de salatalık kabuğu yemelerini izlemek çok keyifli. :D

betulaltundal

Eğer kediniz çok agresif değilse mutlaka alışır ilk önce gine pigi güvende tutup koklatın bir süre alışsın kokusuna. Eğer alışırsa ki eminim alışacaktır, köpekler kadar iyi bir ikili oluyorlar birlikte :)

KedimVar

Ben yavru tavşan almıştım. Kedin çok korkmuştu sonra alışamışlarsa tavşan kuyruğunu falan yalıyordu. Ama kedinizin karakterini bilemem tabi. Benimki çok sakin ve uysaldır.

Sirinkedisever

Kediniz yavru ise ginepigi ona alıştırabilirsiniz. Ama yetişkinse huyları oturmuş olduğundan biraz sorun olabilir ama kediniz yine de sevebilir biraz da kedinize bağlı

Benim1kedimvar

Kedim 1 yaşında

Sirinkedisever

Hmm o zaman zarar vermeye çalışırsa uzak tutup kızın eğer zarar vermezse de ödül mamalarından verin bu da işe yarayabilir.

Benim1kedimvar

Birbirlerine hastaliklari gecer mi

Lunasibirya

Sizdemi aldınız

Lunasibirya

Ginepig çok tatlılar acıktıklarında viyak viyakbağırıyotlr☺️

Lunasibirya

Evet aldım yakın zamanda fotoğraf koyarım şimdi onları kendime alıştırıyorum eğiticem ama sadece tuvalet eğitimi için