Mystic Mi Prochoice Mu

emreklmc

Merhabalar evde 2 tanr kedim var önceleri prochoice kullanıyordum fakat eskisi kadar iştahla yemiyorlar o mamayı bende mamayı değiştirmek istiyorum sizce mystic kedi maması sağlıklı mıdır

8 CEVAP

Palyaco

Mystic daha iyi içerik olarak

Aleynademirtas

bence de mystic içeriği daha iyi ben de köpeğim için denemeyi düşünüyorum

simbakedi

içerik olarak güvenmiyorum ama denenebilir yemediği mamayı dayatma şansınız yok nasıl olsa

sahraxfittiko

mysticcccc kesinlikleeee

orhdoner

Prochoice a göre mystic daha iyi tabiki

Warriorsans

Mystic

Senacesur

Veterinerden de ogrendigim kadariyla bir mamayi en fazla 1 yil kullanmak daha iyi oluyormus cunku sonrasinda sıkılıp eskisi gibi yemeyebiliyolarmis. Kuru mama disinda tavuk haslayip veya ton baligi koyup verebilirsiniz biraz farklilik iyi olur. Mamasi ile karistirabilirsiniz mesela haslanmis tavugu, eti vs.

Senacesur

Mystic i herkes cok ovse de icerigine cok guvenilmiyor bu arada.