Kedim Çok Hasta

Yagmur772

Yaklaşık 4 aylık falan kedim var.Son günlerde durgunlaşmış ben şuan yanında değilim yurttayım annemler bakıyor.Haftasonu görmeye gittim çok hareketsiz yemek yemiyor.Koklayınca öğürüyor.5 gündür yemedi şırıngayla besledik dün biraz iyiydi ama gece çok fenalaşmış.Karnına dokununca bağırıyor.Tuvaletini yapamıyor sanırım.Dokununca çırpınıyor.Veteriner yok yakınlarımda uzağa da ailemin götürme imkanı yok.Lütfen bi bilgisi olan yardım etsin.Hastalığı ne olabilir?Ölmesinden çok korkuyorum.

7 CEVAP

gigis

Bence çok acil bir sekılde veteriner hekime gitmelisiniz , kedinizin ciğerlerinde bir problem olabilir sizler çözüm bulamazsınız bu gibi durumlarda , tuvaletini yapamaması bağırsaklarında dolmaya neden olmuş olabilir muhtemelen tahlil yapacaktır hekim lütfen götürmeye calısın

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 tuvaletini yapabiliyor mu kabız mı acaba ya da soguk algınlığı mı geçiriyor yemek yemiyorsa derhal veterinere gitmesi lazım ciddi bir durum yani çok üzüldüm umarım eski sağlığına kavuşur bir an önce 🙏

altunsila

Çok acil veterinere götürmelisiniz her şey olabilir. Yabancı cisim yutmuş ve bağırsakları tıkanmış da olabilir, ciğerlerinde bir problem de olabilir. Çok geçmiş olsun

Warriorsans

Çok geçmiş olsun ama acilen veterinere götürülmeli.

sahraxfittiko

çok ama çok acilen veterinere götürün yavrunun derdi baya büyük gibi gözüküyor :((

Senacesur

Cok gecmis olsun veterinere goturmeniz lazim bence de. Karnina dokununca tepki veriyorsa bir de bi muayene edilmesi veterinerin gormesi lazim. Bir de durgun diyorsunuz. Insallah bir sorun yoktur.

Çok çok geçmiş olsun biz de böyle bir durum atlattık aynı şekildeydi ama bizimki bu kadar sürmedi 1 gün sonra iyileşti şu anda çok sağlıklı umarım iyi olur