2 Yaşındaki Kediye Tüvelet Eğitimi Nasıl Verili

HumaOktem

Normal toprağa tüveletini yapıyor

4 CEVAP

Benim1kedimvar

Tuvalet eğitimi derken sizin Normalde kullandığınız klozet falan mı kastediyorsunuz pek anlamadım yoksa kedinin normal tuvaletini yani kumu kast ediyorsanız eve aldığımızda kumu koyduğunuzda yerinide gösterdiğiniz zaman zaten gidip direkt oraya Yapar tabii evinizde saksı falan yoksa

akitalove

Eger kedinizin wc ye tuvaletini yapmasini istiyorsaniz gider kısmına kendi çisinin bi kac damlasini oraya damlatin ve koklatin oraya yaptigi zaman ödül mamasiyla veya sevdigi seylerden azar azar verin boylece kum bile kullanmaniza gerek kalmıcak

Bir kaba kum koyduğunuzda ona bi eşeleme hareketi yaptırdığınız da o anlayacaktır zaten. Normal toprak dediğiniz dışarıdan alıp kaba mı koyuyorsunuz ? Onun yerine topaklaşan kum almanız sizin açınızdan daha kolay olacaktır.

HumaOktem

Tşk