Kedi Tüyleri İçin Hangi Robot Süpürge? Tavsiyeleriniz

Sonunda bir robot süpürge almaya karar verdim, evde üç kedim var özellikle kedi tüylerini süpürme konusunda en iyi robot süpürgeyi arıyorum; mop özelliği çok iyi olmasa da olur bunun dışında şarji haznesi uzun süre giderse tadından yenmez :) Arastirmalarima göre Roborock modeller özellikle kedi köpek tüyleri çekme konusunda başarılı, sizin deneyimlediginiz marka ve ve modeller varsa yorumlarınızı bekliyorum.

15 CEVAP

duman_cat_world

Dyson kullanıyoruz sadece kedi tüyü için değil gerçekten her şeyi temizliyor farklı başlıkları var, el süpürgesi 👍 Şarj ediyorsunuz kablolu değil

duman_cat_world

Bu arada Dyson tüy süpürgesi olarak geçmiyor ama kedi tüyleri de mükemmel temizliyor 👍

Sanırım kedili bir hayatta robot süpürge lüks değil ihtiyaç oldu :) Evi her gün süpürmekten gerçekten yıldım

mervedoganay

Kedim uzun tüylü ben de aynı şeyi düşünüyordum ki bu vitaminleri kullanana kadar. Vetoskin ve Vmp. Vetoskin veterinerlerde var. Tüyler sadece yerlerde olmuyor biliyorsunuz. Koltukta, yatakta, yatak başlığında, minderlerde, kırlentlerde, giysilerimizde, severken havada :D Bu vitaminler İrmik'in tüy dökümünü bıçak gibi kesti. Ve tüyleri baya güzelleşti. Elbette siz daha iyi bilirsiniz ama bence bu kökten çözüm :) Hem de canların derisi, tüyü daha da sağlıklı olur.
https://www.t r e n d y o l.com/zoetis/vmp-tablet-50-adet-kedi-kopek-vitamin-mineral-protein-beslenme-ve-tuy-dokulme-onleyici-table-p-51116151

orhdoner

Benim eşimin işyerinden arkadaşı da almış kedisi var evde çok memnunmuş çok güzel alıyormuş heryerden tüyleri süper çekiyormuş bize de tavsiye etti ben de düşünüyorum almayı ☺️

orhdoner

https://www.***********.com/xiaomi-mi-vacuum-mop-1c-2-in-1-robot-supurge-p-HBV00000PM13D Modeli bu ☺️

incirreis

Benzer bir soruyu cevaplamıştım aynen buraya da atıyorum;

Eviniz(sıkış tıkış değilse) ve mobilyalarınız (yerdek yükseliği) uygunsa kesinlikle robot süpürge. Xiaomi Vacuum Mop C1 2in1 kullanıyorum tam 1 yıldır. En standart modellerinden biri bu ama performansı fazlasıyla iyi. Kedim allahtan koltuk üstlerinde değil de parkede, halıda falan yatıyor. Günlük çalıştırıyoruz ve tüy müy kalmıyor.

diablerose

viomi se 😍

duman_cat_world

Çok memnunuz 🤗

Gimlihanim

Viomi V3 kullanıyoruz. Yaklaşık 1,5 yıldır bizde çok da memnunuz. Kedi tüyleri için çok iyi oluyor. Kalın halılarda biraz az çekiyor tüyleri. Ama halılarınız ince ve mobilyalarınız da yüksekse her yere girer.

deniznergis

bende niyetleniyorum almaya fakat benim halılarım el dokuma halı ve saçaklı ve kışın shaggy halıları seriyorum bu tür halılarda kullanışlımı robot süpürgeler .

Gimlihanim

@deniznergis kalın ve sık dokunmuş halılarda maalesef çok fazla etkili değil. Dediğiniz halılar nasıldır bilemiyorum. Yorum sizin 😊

@mervedoganay evet vetoskin ve vmp tableti çok duydum daha önce bağışıklık için vetomune serisini kullanmıştık ve çok memnun kalmıştım denesem iyi olur sanırım

BusraLuti

roborock s5 max kullanıyorum 1 yıldır çok memnunum daha önce neden almadım diye düşünüyorum :) Ne kadar vitamin kullanırsan kullan o tüyler mutlaka dökülüyor. Her gün veya 2 güne bir temizlik yapılmadıkça tüyler koltuk altlarına halılara yapışıyor. Ben çalıştığım için bu şekilde temizlik yapamıyordum yapsam bile eziyet oluyordu bana. Kendime yaptığım en büyük iyilik robot süpürge almak oldu :)

aeri-l

Xiaomi'nin pro modelini kullanıyoruz çok memnunum büyük bir külfetten kurtarıyor insanı mop özelliği de var ama genelde kullanmıyorum her gün bir kere süpürünce yerde tüy kum vs olmuyor. Evdeki eski süpürgeyi çok nadir açar oldum robotu aldıktan sonra. Koltuklar içinse rulo tüy temizleyici kullanıyorum.