Dişi Kedi Kısırlaştırma

sahslatte

merhaba bugün kedimi kısırlaştırdım boyunluk yok giydirdiğimiz zıbınları da sürekli çıkarıyor o bölgeyi yalaması sorun oluşturur mu? sürekli peşindeyim ama illaki yalıyor yarasına zarar verir mi? bir de hareketli davranıyor kanepeye atlayıp yatıyor vs. sıkıntı olur mu hareketliliği?

6 CEVAP

Lils

Yalamaması lazım. Bence veterinere danışın boyunluk konusunu

Sdfgh

Veterinerinize sorun mutlaka benim veterinerim hiçbir şeye gerek yok ben dikişi iyi diktim yalasa da açılmaz demişti.

Sdfgh

Hareketliliğinden bişey olmaz o kendisi ayarlar zaten. Anesteziden tam çıkmadıysa koşuştururken yanında durun ama bir yere çarpabilir düşebilir.

Mutlaka boyunluk takın. En azından bir hafta kalsın. Durmaz o yakar mahveder dikişi

sahslatte

boyunluk vermedi boyunluk alabileceğim bi yerde de değilim bebek zıbınıyla idare etmeye çalışıyorum :( kimisi zarar vermez diyor kimisi verebilir diyor bi veteriner mutkaka sar dedi bi diğeri açıkta dursun hiçbi şey olmax dedi

Bandaj vs takılmadı mı? Kadın çorabı giydirmişti birisi öyle yazmıştı buraya ne kadar işe yarar bilmiyorum ama.