Köpekler Her Yeri Kemiriyor

aysekara1

Herkese merhaba arkadaşlar kuzenimin üç tane maltise terrier köpeği var ve dişleri kaşındığı için sanırım her yeri kemiriyorlar o yüzden odaya kapatıyorlar çözümü var mıdır?

5 CEVAP

duman_cat_world

Dişleri kaşınıyorsa diş kaşıma oyuncaklarından alıp vermeleri gerek dişlerini değiştirene kadar. Odaya kapatmak çözüm değil hayvanın da psikolojisi bozulur.

aysekara1

Var ama işe yaramıyor

orhdoner

Diş kaşıma kemikleri var ondan verirlerse belki onunla dişlerini kaşırlar ısırırlar daha iyi olur diye düşünüyorum ☺️

aysekara1

Var ama işe yaramıyor

Superisi814

Odaya kapatmak psikplojilerini bozar ve davranis bozukluguna sebep olur.Sonra da köpekler suclu olur.Dis kasinma aparati, kemigi vb gerekli.Ürünün biri ise yaramazsa , diğeri yariyabilir.