Sarı Kusuyor

Niloz123

Merhaba kedim 1.5 yaşında bütün aşıları tam harekleri yeme alışkanlığı normal bir aydır haftada bir yada 2 kez sarı suyla birlikte tüy kusuyor çok tüylü bir kız kucağımıza aldığımızda çok falza yalıyor kendini neden bu kadar sık kustuğunu merak ediyorum birde çok fazla camın önünde taşın üzerinde oturup dışarıyı izliyor üşütmüş olabilir mi bilmiyorum düzenli malt kullanıyor

3 CEVAP

nemos_world

Üşütmüş olabilir benim kedim de bir ara kusuyordu, yattığı açık zeminlere hep bir şeyler örttüm, dikkat ettim düzeldi

Lils

Malt miktarını arttırın bence klasik tüy kusma bence

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Üşütmüş de olabilir veterinere götürebilirseniz daha iyi olur ateşine bakılsın ya da maltı yeterli gelmiyor olabilir ya da midesinde rahatsızlık vardır birşey dokunuyor olabilir