İdeal Köpek Kulübesi Yapımı

ILoveF

Sokaktan bir köpek sahiplendim. Yaklaşık 6 aylık olduğunu düşünüyorum. Kangal gibi büyük bir yapısı yok sanırım orta ırka giriyor. Hem fiyatları çok pahalı olduğu için hemde kendim hobi olarak böyle şeylerden keyif aldığım için ona kulübesini ben yapmak istiyorum. Aklımda malzeme ölçü gibi tasarladığım şeyler var ama ilk defa köpek besleyeceğim. Tecrübesi olanlardan nasıl bir model kulübe tercih etmeliyim, uygun fiyatlı hangi malzemeleri kullanabilirim fikirleri olanlardan destek bekliyorum. Bahçeye koyacağım kulübeyi. Yaz boyu açık alanda kaldı. Adana'da yaşıyorum havalar oldukça sıcak ihtiyaç olmadı ama yağmur filan yağdığında kışın rüzgarlarda sığınacağı bir yer lazım artık. Malzemelerin yağmurdan kolayca yıpranmaması lazım

1 CEVAP

orhdoner

Ne mutlu size Allah razı olsun sizden hayırlısı olsun sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömürler dilerim dostlarınızla sevdiklerinizle beraber 🙏