Prochoice Mama Hakkında

Patilehayati

Bahçede baktığım minnak yavruya ProChoice yavru kedi maması kullanmak istiyorum. Sizce nasıl bir mama araştırdım ama çok fazla sonuç bulamadım en iyisi soru cevap dedim :D Mama önerisi olanlar aşağıya yazabilir

3 CEVAP

simbakedi

kaliteli olmadıkça çok fazla içerik karşılaştırmaya gerek yok bence. sonuçta hepsi iyi kalitede değil. belki onun 1 tık altı bir mama alıp petlebideki naturan yaş mamalarla desteklerseniz çok daha faydalı olur. bonacibo gibi kuru mamalara bakabilirsiniz.

Lils

Genelde memnun olunan bir mama. Burada sadece @palyaco kullandı sanırım.

Palyaco

Yavruluk döneminde kullanmistim ilk kedi bakimimdi fena deyildi