Matisse Mama

Senacesur

Kullanan var mi, onerir misiniz? Kaliteli bir mama mi? Felicia kullaniyoruz suan ama kizim cok istahli yemiyor. Proplan kullaniyordum oncesinde ve onu daha cok sevmisti. Fiyati biraz daha uygun diye Matisse mama dusunuyorum.

7 CEVAP

Prenseslady867

Farmina 'nın (nd mama üretici firması)orta segmente yakın bir ürünü
Volipet youtube kanalında Ali Aktaşın mama yorumları var kendi kişisel yorumları ben aklıma takılan mamaları oradan takip ediyorum ve çok da faydalı buluyorum bırakabilirsiniz 👍

duman_cat_world

İçinde mısır olan bir mama orta segmenttir net. Mısır alerjen bir madde hiç yoktan alerji çıkarabilir. Bezelye, nohut, pirinç yine daha masum. Buğday ve mısıra hiç tahammülüm yok.

Matisse dolar kuruyla fiyatlı uçtu o fiyata bozita alırım çok daha iyi 🐾

Palyaco

Orta segment bir mama glutensiz mamaları tercih edin

Palyaco

Brit peremiun alabilirsiniz 8 kg 280 tl vitamin değerleri cok iyi

Palyaco

Bide milaluna10 kodunu kullanın yüzde 10 indirimli alın

Senacesur

@Palyaco istahli yer mi sizce? Felicia yi hic istahli yemiyor surekli ek gida veriyorum tavuk haslamasi, ton baligi vs. dengelemek icin. Yine veririm ama istahli yer mi bu onerdiginiz mamayi?

Senacesur

@Palyaco zaten simdi almiycam 10kg felicia mama var evde :(