Kedim Hangi Cins?

z-liyya

🙏🏽 Cinsi nedir iran kedisi mi yoksa chincilia mı

7 CEVAP

Merhana chinchillaya benziyor :) chinchilla ile bir cinsin kırması da olabilir

Muezzabalim

British longhair veya british İran persian kırması olabilir ama çok güzel maşallah

Superisi814

Iran kedilerinin burnu daha basık olur diye biliyorum.Sanirim chincila kirmasi..

Gimlihanim

İran kedilerinin burnu daha basık oluyordu sanırım. Chinchilla gibi geldi bana da.

gulsundusmez

kedinizin "cinsi" değil ırkı kırmaya benziyor chincila baskın

z-liyya

Sanırım dediğiniz gibi ya annesi iran babasi chincila yda tam tersi 🙏🏽🙏🏽Teşekkür ederim

sahraxfittiko

british longhair-chincilla kırması gibi geldi bana