Kedim İcin En İyi Mama

denizz01

kedime en iyi mamayi almayi istiyorum fakat oyle cok durumumuz da yok asiri pahali olmayan kaliteli mama varsa onerir misiniz lütfen 3 aylık

11 CEVAP

gulsundusmez

en iyi mama diye birşey yok kedi bu bazılarına ağız sürmüyor ama en çok iştahla yenen mamada iyi demek değil.Deneme yanılma yapmak zorundasınız ama içerik ve vitamin protein açısından hilss, advance,acana, bozita çok pahalı ama orijin arasında tercih yapabilirsiniz.reflex fln acayip tüy döküyor proplan royal aromalı şişko yapıyor

simbakedi

bozita 10 kilo alımında gercekten uyguna denk geliyor kilosu ve uzun süre gidiyor. fitmin de olabilir. içerikleri proplan, hills, advance, royal canine göre daha güzel ve daha uygun fiyatlı

Palyaco

Brit premium 8kg uygun fiyatlı vitamin değerleri cok iyi 280 tl

Poncimin

Bozita, Sanabelle. Bulabilirseniz Fitmin de olabilir.

AdaCoco

Fiyatı içeriğine göre uygun olan Bozita var. Royal Canin gibi fiyatını hak etmeyen mamaları kullanmayı doğru bulmuyorum açıkçası. Bu durumda en mantıklı olan Bozita. ☺️😻

denizz01

tamamdır bakicam hepsine cok tesekkur ederim

Mehmetneroo

Biz mystic kullanıyoruz tüy dökülmesi felan da gayet az mama az tahıllı olmasına rağmen Nero 7-8 aylik kedilerle nerdeyse aynı kiloda. Tavsiye edebilirim

duman_cat_world

Brit Care
Bozita
Exclusion

Uygun fiyatlı ve kaliteli mamalardır gerçek et içeriyor 😻

orhdoner

Mystic,bozita otta segmentte içeriği iyi mamalar bakabilirsiniz 🙏

Lils

Britcare
Matisse
Prochoice
Mystic

Lils

Bu arada bir markayı en fazla 1 yıl kullanıp toplam 4-5 marka değiştirmenizi öneririm