Strong Cd2 Taşıma Çantası

Kedim için bu çantayı almak istiyorum. Kullanan var mı? Fiyatına değer mi?

4 CEVAP

duman_cat_world

Çok ağır oluyor metalden. Ben hâlâ standart plastik taşıma kabı kullanıyorum çok memnunum 30₺ gibi bir fiyata almıştım zamanında.

Bir havlu seriyorum tabanına, hem sert sert plastiğe oturmuş olmuyor; hem de aşıya falan gittiğimizde stresten altına kaçırırsa havlu emiyor :)

Kedi büyüyüp ağırlaşınca bu boxlar ile taşıması çok zor oluyor. Bence değmez ama siz bilirsiniz.

Muezzabalim

Bebekken iyi ama büyüdükleri zaman taşımak işkence bende de bunun benzeri var ama şeffaf çantalardan almayı düşünüyorum şu an.

altunsila

Ben de hala plastik kullanıyorum ama değiştireceğim ilk fırsatta. Bazen çok kapıyı açmaya uğraşıyor ve beceriiyor. O nedenle kedi sakin değil ise demir almak lazım. Üstten koyma olayı rahat mı asıl onu merak ediyorum ben de, boxa girmek savaş gibi bizim için adeta