Kedim Beni Sevmiyo Mu

Zlatan

Bi haftalığına izmire gitmiştim abimin düğünü için evde annem ve babamla kaldı kedim bugün geri geldim bi miyav bile demedi " yine mi sen" bakışı atıp mutfağa girdi. Ben miyavlar beni yalar diye falan düşünüyodum. Bu internette dolaşan uzun süre sonra kavuştular kedileri yalan mı yoksa kedim beni sevmiyo mu?

10 CEVAP

KedimVar

Her kedi aynı olmuyor. Benim bir kedim tatilden eve gelince sırt üstü yatar yuvarlanır miyavlar şımarır ama en fazla 15 dakika sürer.
Diğeriyse günler boyunca yanımdan ayrılmaz miyavlar sevdirir.
Sizinkinin karakteri de böyleymiş. Ya da anne babanızdan dolayı sizi özlememiş ihtiyaç duymamıştır. Belki de küsmüştür ama sanmam.

kedilikizzz

Kedi bu kedi. Havalı, artist ve cool :)) Evde başkaları da olduğu için özlem duymamıştır. Tek kalsaydı görürdüm bn onu :)

mia1598

küsmüş olabilir bir süre sonra araniz yine eskisi gibi iyi olacaktir . :)

KedimVar

Lütfen eski ve çözümlenmiş, kapanmış gitmiş konulara cevap vermeyin.

Benim1kedimvar

Belki küsmüştür

Fistikbonibon

Belki sizin onu terk ettiğinizi düşünmüştür siz gidince o istemese de siz onu sevin güzel kızım/yakışıklı oğlum diye yavaş yavaş ısınır size

Alfam

Küsmüş olma ihtimali yüksek bi kaç güne eski haline döner:)

Zlatan

Canım kedimle eskisinden de iyiyiz teşekkürler yorumlarınız için. Tercih açıklandığından cevap yazamadın kusura bakmayın.

Askusum

Siz bir haftalığına İzmir'e gittiğiniz için size küsmüş olabilir

Yampirik

size darılmıştır aynen