Sahte N&D Mama Nasıl Anlaşılır?

Gamzekarakaya

Merhabalar. N&D tavuklu narlı kitten 1.5 kilo kapalı paket mama aldım fakat mama taneleri birbirinden farklı ve içerisinden bir tane alakasız büyük taneli, açık renkli, yuvarlak bir mama çıktı. Orjinal olduğunu nasıl anlayacağım? Farminanın sitesine baktığımda aldığım petshopun ismi yoktu. Sahte olduğundan şüpheleniyorum.

14 CEVAP

BerenZ

Paketin lot karekod kısmının fotosunu çekip mail atın yardımcı oluyorlar, ben o şekilde sorguluyorum mamayı. [email protected] mail adresi

Palyaco

Mamalar farklıysa sahte dır kesin kitten hem ufak hem üçgeni benzer

Gamzekarakaya

Aralarında 1 2 tane yamuk yumuk şekilli mama var acaba üretimde vs. Bir problem oldumu diye düşündüm.
1 tane farklı tanecikli mama çıktı. Başka anlayabileceğim bir yol yokmudur? Okadar para verdim sahte cıkması gerçekten çok sinirlerimi bozacak. 🤦‍♀️

Gamzekarakaya

İnstagramım yok ben size yazsam gönderebilir misiniz

simbakedi

evet kitten ufak ucgen gibi oluyor. farminanin instagramina paket uzerindekiclot numarasini atarsaniz kisa surede donus yaparlar orijinalligi hakkinda. bu surede kedinizi kasaptan 10tlye alacaginiz tavuk gogsunu haslayip besleyebilirsiniz

Gamzekarakaya

21026E7428 bu mamada önce aldığım üründe de aynı lot numarası vardı

simbakedi

gonderiyorum hemenn

gulsundusmez

lot numarası aynı olabilir üstünde karekod olmalı telefonunuzdan barkod okuyucu olarak okutun.Lot no aynı ay içerisinde bir çok mama üretildiyse aynı olabilir.Lot içinde mantıkolarak günayyıl veya üretilen band ile ürünün türünü belirten kodlama ile oluşur

Gamzekarakaya

Lot , karekod , skt hepsi aynıydı

İnternetten sipariş verdiyseniz petshopun ismini de yazabilir misiniz?

Lils

Nd daha önce açıklama yapmıştı. Mama hattında farklı şekiller olunabiliyor kalıplar değiştirilmeyi unutulduğunda vs. Daha önce 10 kg nd alan birisinin başına gelmişti burada. Neredeyse yarısı farklı şekildeydi

Gamzekarakaya

Getirden söyledim izmir petshop buca

fumigo

Arada yamuk yumuk çıkıyor yahu , bariz olarak yoksa orijinalliğinden şüphe etmiyorum hiç. Ama yine de bir mama bitmeden diğerini sipariş ediyorum ki aradaki farkı görebileyim orijinallik adına