Bu Probiyotiği (Bonocibo) Kullanan Var Mı?

irmtnc3

Kedim hassas sindirimli bir kedi bu yüzden bağırsak florasını sık sık desteklemem gerek şu ana kadar reflor kefir yoğurt ile gidiyorduk Şimdi bonocibonyn probiyotiğinin olduğunu gördüm Aranızda kullanan var mı etkili mi nasıl?

5 CEVAP

simbakedi

bunu bilmiyorum ama proplaninki cok ovuluyor

Minigimmm

Bu markayi bilmiyorum ama proplan, zoovital, veda, nutri lab bu 4 markanin probitiklerinden birini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktir. Kaliteli hekimlerin önerdiği kliniklerde satilan probiyotikler çünkü. Veda haric digerleri toz seklinde, vedaninki tablet formunda hangisi kolayiniza geliyorsa dönüşümlü de kullanilabilir.

Minigimmm

Toz olanlarda yaş - kuru mamalarina dökülüp veriliyor. Serpiştiriyorsunuz gunluk bir paketi mama üzerine. Rica ederim🐾

irmtnc3

Bu sıvı olunca etkili gibi düşündüm ve kullanım açısından iyi olur gibi ama etkisini bilemiyoruz tabi Proplanı da deneyeceğim bir gün

irmtnc3

Miniğim teşekkür ederim büyük ihtimalle tablet tercih etmem çünkü yedirmek çok zor oluyor toz olsa nasıl kullanıcam bilmiyorum sulu olunca mamasına veya ağzına veririim kolay olur diye düşünmüştüm Sağ olun denerim